Kontakt

Adres

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12
20-150 Lublin

Dane

NIP 712-23-92-737

REGON 430977957

Skrytka ePUAP: /wspa_lublin/SkrytkaESP

Nr konta

Bank Pekao S.A
34 1240 5497 1111 0000 5006 2380
nr BIC (SWIFT): PKOPPLPW

W przypadku spraw związanych z osobami z niepełnosprawnościami prosimy o kontakt z Biurem ds. osób niepełnosprawnych (BON) 

tel: 81 4529411

Telefony

Rekrutacja

studia I i II stopnia    (parter – pokój 026)

tel. 81 452 94 73        email: rekrutacja@wspa.pl

 

Praktyki

(pokój 107a)               tel. 81 45 29 465

email: praktyki@wspa.pl    

 

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych

(pokój 112)                  tel. 81 452 94 48

email: dziekanat@wspa.pl

 

Rektorat – Biuro Rektora i Kanclerza WSPA

(pokój 301)                 tel. 81 452 94 10 fax 81 452 94 13 

email: rektorat@wspa.pl

 

Księgowość

(pokój 312A)              tel. 81 452 95 10

email: ksiegowosc@wspa.pl

 

Dział Kadr i płac

(pokój 310A)             tel. 81 452 94 19

email: place@wspa.pl

 

Marketing i promocja

(pokój 310)               tel. 81 452 94 87

email: marketing@wspa.pl

 

Studia anglojęzyczne

(pokój 024)              tel. 81 452 94 15

email: admissions@wspa.pl

 

Administracja

(pokój 310B)            tel. 81 452 94 42

email: administracja@wspa.pl

 

Dział IT

(pokój 212)                tel. 81 452 94 14

email: it@wspa.pl

Stypendia

(pokój 312)    tel. 81 452 94 36

email: stypendia@wspa.pl

 

Dziekanat Wydziału Nauk Technicznych

(pokój 112)    tel. 81 452 94 95

email: dziekanat@wspa.pl

 

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń

(pokój 105)    tel. 81 452 94 74

email: spd@wspa.pl

 

Biblioteka

(pokój 006)    tel. 81 452 94 83

email: biblioteka@wspa.pl

 

Dział Rozliczeń finansowych ze studentami

(pokój 312)     tel. 81 452 94 18

email: rozliczenia@wspa.pl

 

Współpraca międzynarodowa

(pokój 115)    tel. 81 452 94 68

email: internationaloffice@wspa.pl

 

Projekty

(pokoje 309 i 313)    tel. 81 452 94 15

email: projekty@wspa.pl

 

Centrum Szkoleniowe

(pokój 105)   tel. 81 452 94 44

email: szkolenia@wspa.pl

 

Portiernia

(hol główny)    tel. 81 452 94 89

Napisz do nas!